Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halı çekyat yatak yıkama
#1
Web site adresi: Fircatemizlik.com
Web site konusu: Halı, çekyat, koltuk, yatak yıkama

Temizlik konusunda hizmet sunan kuruluşların sayısı giderek artmaktadır. Bu her ne kadar bu kuruluşları arayan vatandaşlarımızın işini kolaylaştırıyor gibi gözükse de aslında bir yandan da zorlaştırmaktadır. Çünkü çoğu vatandaşımız hangi kuruluşun güvenilir olduğunu bilememekte ve bunun akabinde güvensiz firmaları bulabilmektedir. Bu da iyi niyetin suiistimal edilmesi ve yeterli hizmetin alınamaması gibi durumları ile sonuçlanabilir. Bu gibi durumları yaşamamanız için koltuk yıkama, halı yıkama, yatak yıkama, çekyat yıkama gibi hizmetler sunan fircatemizlik.com ‘u tercih edebilirsiniz.

[Image: logo.png]

İstanbul Yerinde Koltuk Yıkama – Halı – Yatak – Çekyat Yıkama

İstanbul yerinde koltuk yatak yıkama hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz. Yıkama işlemleri bulunduğunuz yerde gerçekleşir. Yani koltuklarınız, yatak ya da halılarınız bir yere götürülmez. Ve yıkanana kadar beklemezsiniz. Aynı gün içerisinde yıkama işlemleri profesyonel cihazlar ve bu alanda uzman olan personeller vasıtasıyla güvenle gerçekleşmektedir. Fircatemizlik.com uygun fiyatlı hizmetler sunan profesyonel bir kuruluştur.

Yerinde halı yıkama metre kare fiyatları 3tl ‘den başlamaktadır. Koltuk 15tl, çekyat 35tl, sandalye 5tl, yatak 30tl, koltuk takımları 95tl olarak fiyatlandırılmıştır. Gayet makul seviyelerde olan bu hizmetlere 0553 927 55 80 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tamamında yerinde halı yıkama, yatak yıkama, çekyat yıkama, koltuk yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Fırça Temizlik – 0553 927 55 80

İstanbul fırça temizlik çalışanları lisans ya da ön mezunu, güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Temizlik konusunda uzman olan bu kişiler, profesyonel hizmetleri sizlere sunacaktır. Halı yıkama, koltuk yıkama, çekyat yıkama, yatak yıkama hizmetlerinden dilediğinizi ya da tamamını güvenle satın alabilirsiniz. Detayların tamamı sizleri fircatemizlik.com ‘da bekliyor.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)