Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solucan - Solucan Gübreti Üretimi
#1
Web site adresi: Argesol.com
Web site konusu: Solucan - Solucan gübresi üretimi

Argesol, en iyi şekilde faaliyetlerine devam ediyor. Sektöründe bulunan müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını, uzman personelleri ile karşılayan ve emin adımlarla büyümeye devam eden bu firmayı, farklı istekleriniz için sizler de tercih edebilirsiniz. Solucan, solucan maması, hobi bahçe, üretim ekipmanı gibi ürün portföyleri arasında yer alan ürünlerden, dilediğinizi satın alabilirsiniz. 

[Image: certificate.png]

Solucan üretimi karlı bir iştir. Solucan hızlı üredikleri için bu sayı giderek katlanacaktır. Ayrıca elde etmiş olduğunuz gübrelerin satışını da çeşitli yerlere gerçekleştirebilirsiniz. Solucanların yemleri ise oldukça az maliyetli, hatta çoğu zaman maliyetsizdir. Çünkü Pazar artıkları ile dahi solucanları beslemeniz mümkün olacaktır. Ardından da solucan gübresi üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

Solucan nereden alınır? Sorusuna verilebilecek en güvenilir cevaplardan bir tanesi ise argesol.com ‘dur. Bazı güvensiz kuruluşlar satın alınan adetin çok ama çok altında solucan gönderebilmektedir. Bu da müşterinin iyi niyetini suiistimal edebilecek nitelikte bir davranıştır. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına argesol firmasını tercih edebilirsiniz. Hemen solucan gübresi üretimi gerçekleştirebilmeniz adına, bu kuruluş üzerinden solucan alabilirsiniz. Ayrıca burada yer alan solucanlar eisenia fetida orijinal tür garantilidir. Mevcut sertifikayı argesol.com üzerinden de inceleyebilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)