Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magnet - Etiket - Afiş tasarla
#1
Web site adresi: Tasarimabasla.com
Web site konusu: Kendi tasarlayabileceğiniz, magnet, etiket, afişler

Merhabalar. Kendi tasarlayabileceğiniz magnet, etiket, afiş gibi farklı ürünleri, güvenle satın alabileceğiniz, kullanımı kolay bir site ile tanışmaya ne dersiniz? Magnetler, yıllardır pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Magnete sadece kişisel olarak kullanılan bir ürün olarak bakılmamaktadır. Bir restoranda, yemek yemenizin ardından da reklam unsuru olarak magnet verilebilir. Ya da bir kına gecesine gittiğinizde, o geceye özel olarak bu ürünler, davetlilere sunulabilir. Bu da bir hatıra niteliğinde genellikle davetliler tarafından saklanılır. 

[Image: tblogomuz-238x77.png]

Magnet basımı yapabilmek için özel bir teknolojiye ihtiyaç duyulur. Kişisel olarak bu basımın yapılması ve magnetlerin çoğaltılması oldukça zor bir eylemdir. Bu açıdan toplu magnet almak isteyen ya da etiket & sticker bastırmak isteyen kişilerin en fazla tercih ettiği, güvenilir kuruluşlardan bir tanesi de tasarimabasla.com ‘dur. Online magnet, foto magnet, parti posteri, resimli magnet gibi konularda bu firma tercih edilebilir.

Hızlı kargo seçeneğinden yararlanarak ürünleriniz Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Üstelik 30tl ve üzeri alışverişlerinizde ise kargonuz adresinize kadar, ücretsiz bir şekilde gelmektedir. Özel günlerinizi, daha güzel hale getirmek, hem kendinizi hem de çevrenizi memnun edebilmek adına mümkün olan en güzel ürünleri önermiş olduğumuz bu site güvencesi ile satın alabilmeniz mümkündür.

Magnet nereden alınır? Sorusu için verilebilecek pek çok cevap olsa da online magnet nereden alınır? Sorunuz için verilebilecek en güvenilir cevaplardan bir tanesi şüphesiz ki tasarimabasla.com web sitesidir. Etiketler – stickerler, magnetler, afişler, ayaklı panolar, konseptler, parti ürünleri gibi farklı kategoriler üzerinden dilediğiniz ürünlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizler de resimli magnet, parti posteri, online magnet, foto magnet ürünleri için bu güzel siteyi, yani tasarimabasla.com ‘u tercih edebilir, memnun müşterileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)